Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145) Wszystko o Suzuki Katana AY WR 50 suzuki-katana.nets.pl - Forum dyskusyjne: Pytania, Pomóż! Ważne.
Wszystko o Suzuki Katana AY WR 50 suzuki-katana.nets.pl
Nawigacja
Menu
Strona główna
Regulamin
Forum
Szukaj
Wspomogli Nas
Suzuki Katana AY WR
Dane techniczne
Galeria
Download
Artykuły
Filmiki
Aktualnie online
Gości online: 11

Użytkowników online: 0


Wszystkich userów: 2,210
Najnowszy użytkownik: SZYMEK
Ostatnio Widziani
Dexios33 tygodni
MACHoo34 tygodni
Aroni49 tygodni
cineklab52 tygodni
adamek211455 tygodni
dawidzio2870 tygodni
KACPERBA1900118 tygodni
wydrus153 tygodni
valavme161 tygodni
Kamil188 tygodni
pawel57198 tygodni
Dandusiek203 tygodni
Daniez206 tygodni
ďťż
Przetłumacz stronę

Ostatnie artykuły
Jak zrobić badlooka
Co zrobić by nasz sk...
Filtr powietrza - wy...
Ditech na gaźnik
Malowanie amortyzatora
Ostatnio dodano

patriko0202

patriko0202

adamek2114

UrbanDefence
ZOBACZ OFERTY
FACEBOOK
FB
Zobacz temat
 Drukuj temat
Pytania, Pomóż! Ważne.
furiaax
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2013 21:25
Awatar

Nowy


Postów: 30
Data rejestracji: 11.02.13
Pomógł: 0
Skąd: Jasło


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Mam katanę z 2000r LC 70cc gaźnik 12.5 odblokowane przłożenia na Top Racing ponoć wtórne i pierwotne..

Parę pytań, niemalże banalne. Smile

-Lampa REVO led black lexus style podejdzie do katany? ewentualnie pod jakąś przeróbką.

http://shop.mielo...4924.bhtml

-Jak to jest z z policją, przeglądem i prawnie gdy wygładzony jest tył (brak chlapacza). jakieś patenty?

-Jaki jest rozmiar przewodu paliwowego czy w czym to się mierzy.

Który lepszy: http://www.racing...fb2cc5b0cc

Czy http://allegro.pl...12521.html Jeśli pasują to dużo różnią się od orgynalnego? Nic się nie stanie, nie przecieknie, pęknie? .

-Jaki jest rozmiar przewodu chłodniczego, czy można dostać czerwony i czy jest jakościowo dobry nie pęknie przetopi się ? żeby był jak oryginał Grin

-Jaką nóżkę boczną do Katany.

-Są jakieś cżęści które odciążą prace silnika prócz rolek? jakieś sprężyny sprzęgła bo słyszałem że nie. Zależy mi na jaknajwiększej żywotnośći silnika.

-Co zrobić żeby felgi czarny połysk malowane proszkowo śię świeciły i tak nie kurzyły ponieważ się strasznie matowią.

-Jaki filter stożkowy czerwony najlepszy nie musi dodawać osiągów najlepiej żeby były takie jak na seryjynym. Liczy się wygląd i żeby dobrze filtrował jak seryjny.

Tylę pytań, są one dla mnie bardzo ważne mimo to że proste.

Dziękuję!

LINKI W URL DAWAJ
Edytowane przez BERCIU dnia 05-08-2013 22:42
 
BERCIU
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2013 22:58
Awatar


Mechanik


Postów: 1266
Data rejestracji: 17.01.10
Pomógł: 13
Skąd: Pawłowice


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
1. http://allegro.pl...57367.html Środek oprócz odbłyśnika pryśnij czarnym matem, a klosz folią przyciemnij i masz bez przerabiania. Ewentualnie jeśli się uparłeś na led to możesz kupić tę roxowską i tę, wybebeszyć i do środka włożyć bebechy z roxowskiej led, ale nie polecam ;P

2. Policja nic ci nie zrobi. ważne żeby tablica była oświetlona. Jak chcesz to mam na sprzedaż wygładzone nadkole i spawany bak. za 250 z przesyłką puszczę.

3. Te przewody co podałeś to ci podpasują, bierz który wolisz bo parametry mają takie same. Jam ma i nic się nie dzieje xDD

4. Rozmiaru dokładnego ci nie powiem, bodajże 15mm, ale łba sobie niedam uciąć. Czerwonego nie widziałem, ale możesz dać ten (będzie pasić na 100% bo miałem u siebie) http://shop.mielo...1178.bhtml i zalać różowym płynem. Efekt mega.

5. http://allegro.pl...87425.html Mamj ą, stan jak nowy. Jak chcesz za 70 z przesyłką puszczę

6. Nie wiem o co dokładnie Ci chodzi, ale ja wolę osiągi i kieruję się zasadą jak jebnie to jebnie xD Wystarczy dbać to silnik długo pożyje.

7. Nawoskuj, ale proszek nigdy nie będzie Ci się tak świecił jak lakier pistoletowy.

8. Nie wymieniaj filtra bo tylko pogorszysz sobie osiągi. Zostań przy serii.

No i to wszystko. Witamy na suzuki-katana.nets.pl
IN RUST WE TRUST!!!

Pierwszy w polsce RUST turbo skuter na piaggio 4t http://suzuki-kat...ost_107723
 
lukasz2221
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2013 13:00
Awatar

Nowy


Postów: 22
Data rejestracji: 25.06.13
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Jeśli zależy Ci na dobrym chłodzeniu wewnętrznym silnika to zainwestuj w gaznik przynajmniej 17.5 bo 12 jest do niczego przy 70 i jeszcze osiągi blokuje Smile
 
furiaax
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2013 17:22
Awatar

Nowy


Postów: 30
Data rejestracji: 11.02.13
Pomógł: 0
Skąd: Jasło


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Dzięki chłopaki!

Kolejna seria pytań, pewnie ostateczna ponieważ odpowiedzi na te pytania wystarczą mi do wszystkiego. Grin

-Skąd wziąć plastik do wygładzenia tyłu bądź coś innego lecz elastycznego boboję się że mata żywiczna popęka mi przy ściąganiu boczków.

-Jak będę mógł odkręcić armortyzator bo widać że jest showany.

Nie mam zielonego pojęcia jak włożyć bak do schowka choć szukałem dużo i nie znalazłem odpowiedzi, jak przyciąć bak żeby było dobrze bo podobno jak sie źle zrobi to zostaje ok litr paliwa w baku i którą stroną bak. Najbardziej zależy mi na dokładnej instrukcji włożenia baku.

-Z tym stożkowym filtrem powietrza jak pogarsza osiągi to nie psuje się nic? Bo chyba jak za mało powietrza to silnik się zaciera. Pomocy o filter stożkowy który nie pogarsza i nie polepsza osiągów, chcę tylko dla optyki i żeby nie był kiepski i dobrze filtrował.

-Jaki uchwyt na rejestracje na przekładni i jakie oświetlenie na to?

-Do mini kierunków led przerywacz led?

-Jak odświerzyć szkiełka od zegarów i są nowe gumki te wokół? Bo pomalować nie bardzo bo popęka samo albo przy odginaniu.

-Jak bym chciał pomalować ten plastik wokół soczewek i atrapę na kolor czachy to żeby był równo wokół bo są rowki to szpachla czy mata? I czy będę mógł ściągnąć czache.

-Co jak krzywa tarcza?

-Jak dopasować plastiki bo niektóre odłażą mimo że zakręcone

-Jaki wężyk kolorowy do oleju chyba że może byc nowy od paliwa.

-Można tylni armotyzator rozebrać bo chciałbym pomalować, mam jakiś zamiennik za ok 100zł

-Są kolorowe śrubki nierdzewki a jak zwykłe to skąd każdą wziąć, nie alu.

-Słabe światło są mocniejsze żarówki czy jakiś patent?


Proszę o odpowiedz, to wszystko mi trzeba Smile
 
patriko0202
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2013 14:44
Awatar


Coś wiem


Postów: 214
Data rejestracji: 25.10.11
Pomógł: 1
Skąd: Dobczyce


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Idz do kastoramy i szukaj arkuszu PCV czy cos w tym stylu
Ja zaś nadkole mam z blachy 2mm, pomalowałem sb na czarny połysk i jest guT ! :]

odkręcisz boczne plastiki to zobaczysz rame do ktorej jest przykręcony amorek :]

Poszukaj mojego tematu o mojej katanie ja w zimie dawałem bak do schowka, jak nie bd czegos wiedzial to pisz na PW to porobie fotki itp :] Co do przycinania baku to tego nie rób bo po co : ]

Mam nadkole i seryjny filtr i jest też ładnie. Co do stożka to nie polecam, zasyfia ci kurzem przedewszystkim gaznik.
+ bd musial robic regulacje itp

Z tego co wiem to nie trzeba mieć oświetlonej rejki :] Katana SERYJNA nie ma światła na rejke tyle co od lampy i jest dobrze :>
Mocowanko to do amorka jakąs blaszke, najlepiej by ci ktos przyspawał taki malutki kątownik, śruba z amora mocujesz potem rejke skręcasz i jest GUT :]

Ja mam ledy i nie zmienialem na przerywacz led :]


papier wodny 2500 i trzesz potem polerujesz pasta i jest odświeżone
Co do gumek nie wiem

Pytaj Bercia to Ci wytłumaczy jak połączyc

-Co jak krzywa tarcza? nie wiem

-Jak dopasować plastiki bo niektóre odłażą mimo że zakręcone
ja sklejałem je klejem na gorąco od spodu

-Jaki wężyk kolorowy do oleju chyba że może byc nowy od paliwa.
Moze byc od paliwa

Oczywiście, że można rozebrac amorka, ja go malowałem
a efekty zobacz w moim temacie

na mielochu kupic str8 śrubki Grin ale drogie w uj ;d

-mam lampe nie soczewki to nie pomoge :]

Jak cos to WAL na PW :]

Link do mojego tematu
http://www.suzuki...d_id=12302
Edytowane przez patriko0202 dnia 07-08-2013 14:50
 
furiaax
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2013 19:46
Awatar

Nowy


Postów: 30
Data rejestracji: 11.02.13
Pomógł: 0
Skąd: Jasło


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Dziękuję! Grin
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Katana przerywa na wysokich obrotach, po kilku kilometrach traci moc! Przeczytaj i pomóż :) Eksploatacja i naprawa 15 08-07-2014 20:26
Alcatel One Touch Fire - pomóżcie wygrać :) Offtopic 1 30-07-2013 17:10
Dobieranie odpowiedniego koloru WBIJ! i pomóż. Ogólne 2 25-02-2013 16:09
Pomóżcie proszę Eksploatacja i naprawa 3 19-02-2013 12:12
Pomóżcie mi wygrać w konkursie. Honda Nsr;D Offtopic 4 28-08-2012 21:37
Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Jaką wersje katany posiadasz?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

07/05/2023 22:25
Z sentymentu zaglądam co kilka lat, ale cóż tu więcej robić, niż powspominać Wink

09/04/2023 13:17
Szkoda, że te forum tak ucichło, a nowych użytkowników nie ma Sad

10/10/2021 09:42
Kolejne odwiedziny forum po długim czasie, wszystkie Katanki już po złomach czy co ? Grin Ja się za swoją chyba zabieram od nowa.

24/08/2021 12:17
Jak dawno mnie tu nie było xd

11/05/2021 21:02
taaak Smile

26/03/2021 16:02
Witam witam, uczęszcza ktoś tu jeszcze? Smile

22/09/2020 08:52
... dawno leży

22/09/2020 08:52
Też mi się zebrało na sentyment... Podziwiam Kamil, że dalej utrzymujesz domenę ;] W sumie trochę wiedzy o tych skuterkach tutaj jest, pytanie jak długo będą ludzie z tego korzystać, bo produkcja już

17/06/2020 12:24
A ja mam wciąż katane I śmigam nią do pracy.

17/05/2020 10:53
Pozdrawiam starą ekipe !! Kupiłem katane na dojazdy do pracy i zajrzałem tutaj z ciekawości. Byłem kiedyś moderatorem na tym forum Grin Rejestracja w 2007 roku Cool

Statystyki