Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145) Wszystko o Suzuki Katana AY WR 50 suzuki-katana.nets.pl - Forum dyskusyjne: Pierwsza gleba :)
Wszystko o Suzuki Katana AY WR 50 suzuki-katana.nets.pl
Nawigacja
Menu
Strona główna
Regulamin
Forum
Szukaj
Wspomogli Nas
Suzuki Katana AY WR
Dane techniczne
Galeria
Download
Artykuły
Filmiki
Aktualnie online
Gości online: 12

Użytkowników online: 0


Wszystkich userów: 2,210
Najnowszy użytkownik: SZYMEK
Ostatnio Widziani
Kamil 1 tydzień
Dexios36 tygodni
MACHoo37 tygodni
Aroni52 tygodni
cineklab54 tygodni
adamek211457 tygodni
dawidzio2872 tygodni
KACPERBA1900120 tygodni
wydrus155 tygodni
valavme163 tygodni
pawel57200 tygodni
Dandusiek205 tygodni
Daniez208 tygodni
ďťż
Przetłumacz stronę

Ostatnie artykuły
Jak zrobić badlooka
Co zrobić by nasz sk...
Filtr powietrza - wy...
Ditech na gaźnik
Malowanie amortyzatora
Ostatnio dodano

patriko0202

patriko0202

adamek2114

UrbanDefence
ZOBACZ OFERTY
FACEBOOK
FB
Zobacz temat
 Drukuj temat
Pierwsza gleba :)
jackass
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 14:57
Awatar

Początkujący


Postów: 125
Data rejestracji: 13.06.07
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Hej, nie wiem czy już był taki temat, ale podzielcie sie swoimi warzeniami z pierwszego (i nie tylko) wypadku. Może każdy na tym skorzysta Smile

Dzisiaj jestem już po pierwszych testach wariatora :/ V max na razie ten sam, dużo lepsze przyspieszenie. Na tyle lepsze ze nie zauważyłem dzisiaj lodu (ulica była w cieniu). Pogoda była piękna, ok 8 stopni, słoneczko bez wiatru. Przy ok. 40km/h tak ładnie sie złozyłem ze tylne koło mi uciekło Smile Próbowałem kontrować, ale musiałem przestać bo wpadłbym do fontanny z kaczkami Grin Lekko pęknięty tylni plastik (tak ze 2cm), lekko zeszlifowany bok i lusterko. U mnie gorzej, zwichnięta kostka i skierowanie na rentgena z podejrzeniem pęknięcia kości śródstopia. A miałem iść na weekendzie kupić glany, to tyle na temat jeżdżenia w półbutach pod kostkę Smile Na szczęście kask zapięty, sportowe rękawice na rękach i kurtka na sobie. Z
Życzcie mi szybkiego powrotu do zdrowia i uważajcie na lód Smile



Firefox 2 i piszesz bez błędów...
Edytowane przez Fazi dnia 12-01-2008 23:54
 
Daniez
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 16:55
Awatar


Znawca


Postów: 1184
Data rejestracji: 30.08.07
Pomógł: 13
Skąd: Węgorzewo (MAZURY)


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Ja tam w przed wczoraj miałem taki jakby "upadek" bo poszedłem przepalić trochę skqut a że było ciepło to szybko zaczął ładnie chodzić i postanowiłem się przejechać ale tylko na mojej cudownie odśnieżonej ulicy, i tak wyjechałem powoli kopał jak dziki ale jak się przerył przez śnieg to dostał asfaltu i mnie trochę wyrwało skręciłem leciutko kierą i dupa leże ale dla skutera nic a ja tylko wstałem i zaczęliśmy się spirzdżać z kolegą a potem wstałem zrobiłem parę bączków i do garażu. No i to koniec przygody.

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia @Jackass

Pozdro
Edytowane przez Daniez dnia 09-01-2008 16:57
SUZUKI KATANA WR 1998r. stumpf
70mm

Tun mech.
~Yasuni R BlackEdition
~wariator Hebo NG
~seryjne nie blokowane przełożenia (~13,8)Cool
~pasek Malossi Special Belt
~stożek TNT
~dysza: 80
~rolki: Stage6 4,3g
~centralna +30% TopRacing
~sprzęgła niebieskie Hebo
~króciec 19 wypolerowany
~i....oczywiście 0 blokad

opt.
~lampa Revo Lexus Style
~przedłużka IGM 25mm
~przyciemnione kierunki
~stopka boczna Buzzetti
~aaa i podstawa...niebieskie diody w soczewkachGrin



~..::v-max: 95km/h::..

http://www.bikepics.com/members/daniez/


CZARTER jachtów!!! O terminy na ggWink info na http://kliver.pl/


img8.imageshack.us/img8/4179/57507966.jpg

img338.imageshack.us/img338/5809/userbar730224.gif

img18.imageshack.us/img18/9148/23vgqacc.gif
 
www.suzuki-katana.pl
x1x1x1
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 17:48
Awatar


Doradca


Postów: 531
Data rejestracji: 19.10.07
Pomógł: 2
Skąd: Srebrna


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
No ja miałem troszkę bardziej przykry wypadek. Pół roku temu wracałem swoją pierwszą kataną od kumpla tak przed wieczorkiem. Zbliżałem się do krzyżówek. Zna przeciwka jechał ciągnik(dokładnie MTZ) który ni z tąd ni z owąt skręcił wprost na mnie uderzając mnie prawie na czołowe. Spadając ze skutra bez kasku(do tej pory nie wiem jak się rozpoił) złapałem sie o przednią pół ośkę traktora,który ciągnął mnie 8 metrów. Po tym wszystkim byłem w pełni przytomny z połamaną kaścią udową która złamała się po upadku na ziemię ze squtra oraz raną rwaną w kolanie po uderzeniu w obciążnik Rana wielkości piłki od tenisa (i nie chodzi mi o stołowegoWink). W szpitalu leżałem ok. 3 tygodni a leczyłem sie ok. 3 miesięcy. No dobra, a z mojej pierwszej katany jedynie tył jest nienaruszony. Przód to kompletna miazgaWink
Na szczęście się nie poddałem z jazdą na skuterach więc kupiłem drugą katane za kasę z ubezpieczeniaGrin
No i to chyba wszystko co przeszedłem.
Wracaj szybko do zdrowia @Jackass


...
Edytowane przez Fazi dnia 09-01-2008 22:07
 
Katelo
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 18:32
Awatar


Nowy


Postów: 33
Data rejestracji: 14.10.06
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
To ja w dzień dziecka Grin (1.06.2007), jechałem sobie po nawierzchni po deszczu. I wspaniali drogowcy załatali dziury miejscami płatami smoły, która, gdy jest mokra jest śliska jak masło. Przyhamowalem, skuter w bok (prędkość ok 60km/h), kontra, prawie sie udało, ale drugie zarzucenie było jeszcze silniejsze i bach. Lewe kierunki rozbite, przeszlifowany jeden bok, podarta kurtka, zdarte ramie i skręcone śródstopie (a 3 dni później pojechałem klasowa wycieczka do Krakowa i zakopanego Pfft).
Kupiłem nowe części i skuter jak nówka.
A! Miałem kask otwarty, jednego zawiasu nie ma, cale szczęście, ze bokiem głowy uderzyłem. Teraz kupiłem sobie integrala.
Edytowane przez Fazi dnia 09-01-2008 22:04
 
OloK
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 21:32
Awatar


Doradca


Postów: 696
Data rejestracji: 02.06.07
Pomógł: 2


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Można powiedzieć ze ja miałem upadki Smile ale to z mojej 100% wini i głupoty Grin ale na innym skuterze niż katana, otóż rok temu podczas gdy śnieg u mnie w mieście miał grubość 15-20cm postanowiłem przejechać sie skuterem wokoło mojego bloku (jezdnia śliska, miejscami lód, zero piasku tym bardziej soli) jadę sobie z górki na której jest stop a ja hamując od polowy wjechałem na skrzyżowanie, zatrzymałem sie dopiero na krawężniku Grin
podczas tego samego wyjazdu podjeżdżałem pod górkę, chciałem zobaczyć czy podjedzie jak sie zatrzymam, zatrzymuje sie, gaz kolo sie kreci w miejscu i nagle mną zarzuciło i skuter zrobił obrót o 180* na szczęście przed upadkiem uratował mnie refleks i podtrzymałem skuter gdy był 20cm nad ziemia Grin
identycznie miałem jadąc z kolega (ta sama trasa i warunki) na zakręcie przednie kolo poślizg tył zaraz zrobił to samo, znowu udało mi sie wybronić przed upadkiem moim i skutera, niestety kolega nie miał tyle szczęścia i spadł na bok Pfft nic mu sie nie stało
oczywiście prędkości były małe bo kto by jechał szybciej niż 20km/h na lodowisku ?? oczywiście opony standard lekkie prawie slick Grin


słowniczek lub Mozilla...
Edytowane przez Fazi dnia 09-01-2008 22:00
 
wander
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 21:59
Awatar


Mechanik


Postów: 2438
Data rejestracji: 04.08.07
Pomógł: 30
Skąd: Płock


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Pierwsze upadki... hmmm... To nie było kataną i to było dawno temu(ok 7-8 lat temu) Posiadałem wtedy hiousung super cab(chyba tak to się nazywało). Teraz nie pamiętam dokładnie co było pierwsze ale miałem nim dwa takie wyczyny: Jedno to na drodze żużlowej paliłem gumę(kopałem dołek) i głupi kolega docisnął mi tył... skuter stanął pionowo i się na którąś ze stron przewróciłem( Nic się nie stałoGrin) Druga sytuacja była taka że jechałem z kolegą, on oczywiście z tyłu) Przewiozłem go i zawracałem żeby go odwieść. Oczywiście kumpel pierdoła i sie ześliznął( nie wiem jakim cudem) z siedzenia na bok pociągając mnie i skuter.... no i gleba.
Kataną miałem jedną sytuację w której leżała na boku. Była zaparkowana a ja oczywiście zapomniałem zdjąć blokady zakładanej na tarczę hamulcową. Ruszam ze skręconą kierownicą, koło przedniej się zablokowało, pośliznęło i ja na boku leżę( Katanie nic sie nie stałoGrin)
bibainfo.pl/pub/84.10.239.79/2009/05/23/082212/9776/podpis_3.gif




NIE POMAGAM NA GG!! OD POMOCY JEST FORUM!!
 
Pierzak
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 22:15
Awatar


Coś wiem


Postów: 287
Data rejestracji: 27.12.06
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Simson: etka koles przyblokowal droge, walnolem w tylny wachacz i przelecialem etke ;] rama i zawiecha masakra, ja poobijany, pozdzierany

Katana:zawracanie na skrzyzowaniu na kole>kamyczki>boczek
 
jackass
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2008 23:08
Awatar

Początkujący


Postów: 125
Data rejestracji: 13.06.07
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Katelo napisał/a:
przeszlifowany jeden bok, podarta kurtka, zdarte ramie i skręcone śródstopie


Dokladnie to samo skopiowalem Smile Teraz noga w lodzie + ibuprom i urlop z pracy na tydzien Grin Kumpel zabral moj skuter spod pracy do siebie i jeszcze sie ze mnie smial ze spadlem z kibelka (cwaniak ma Honde Bros 250cc) Smile
 
szyszek05
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2008 13:30
Awatar


Coś wiem


Postów: 172
Data rejestracji: 03.09.07
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
ja chociaż mam katankę od września nie mialem ani jednego wypadku, no może jedna gleba;p tzn taka ze było już ciemno i odprowadzałem katanke do garażu, i jechałem po trawce i w zakręcie przyspieszyłem, bo chciałem troszkę za driftowacPfftPfftPfft
ale niestety obróciło mnie o 180stopniGrinPfftPfftPfftPfftPfftCoolCoolCool
ale nic mi i katance sie nie staloGrin
Edytowane przez Fazi dnia 11-01-2008 15:52
 
bartekkatana
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2008 15:43
Awatar

Stały bywalec


Postów: 475
Data rejestracji: 21.12.07
Pomógł: 0
Skąd: warszawaa


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
No nie wiem czy to można nazwać gleba ale stłuczka na pewno .
No więc wyjeżdżam z kumplem ze stacji ja kataną on roxem .
Dojeżdżam do skrętu czekam ąz będę mógł jechać patrze w lusterko on jeszcze daleko za chwile słyszę bummm odwracam sie a on siedzi na moim tyle ;D. Katanie sie prawie nic nie stało poza tym zę kierunek odleciał i kawałek błotnika z nim .W roxie troche przód popękany .Ale dobrze ze mój tłumik zmieścił sie między jego kołem a plastikiem bo nie wiem co by było jak by kołem w tłumik mi wjechał
Edytowane przez Fazi dnia 11-01-2008 15:49
 
Zoox
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2008 18:32
Awatar

Początkujący


Postów: 60
Data rejestracji: 21.09.07
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Gleby? 2 razy na trawie jak trochę za szybko na podwórko chciałem wjechać i na zakręcie przednie koło w poślizg i gleba Pfft Heh skut nie ucierpiał (trawa pod plastykami only).

Raz na Gminnym Ośrodku Ruchu Drogowego w Kobylej Górze (u EVOVIII). Tor do zdawania na kartę był w trakcie przygotowań i położyli świeże chodniki (kostka) i posypali piaskiem żeby powchodził w szczeliny a my postanowiliśmy pobawić się i driftować Pfft Jeździliśmy trochę i w pewnym momencie poszedłem na maxa... Za mocno skręciłem koło i mi odbiło i katanka poleciała po pisaku ale praktycznie żadnych szkód PfftP
Edytowane przez EVOVIII dnia 08-02-2008 19:42
 
Daniez
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2008 19:15
Awatar


Znawca


Postów: 1184
Data rejestracji: 30.08.07
Pomógł: 13
Skąd: Węgorzewo (MAZURY)


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
No to mi kolega tak się glebł jeszcze z górki zjeżdżał i skręcając przypadkowo nacisną przedni no i gwint w lusterku pękł czacha ucierpiała i bok trochę. Dla kolegi to dopiero po się stało jak strzała dostał za głupotę ale to tak w nerwachCool było teraz to spoko jest tylko już nie jeździ na moim sqtrze Wink
SUZUKI KATANA WR 1998r. stumpf
70mm

Tun mech.
~Yasuni R BlackEdition
~wariator Hebo NG
~seryjne nie blokowane przełożenia (~13,8)Cool
~pasek Malossi Special Belt
~stożek TNT
~dysza: 80
~rolki: Stage6 4,3g
~centralna +30% TopRacing
~sprzęgła niebieskie Hebo
~króciec 19 wypolerowany
~i....oczywiście 0 blokad

opt.
~lampa Revo Lexus Style
~przedłużka IGM 25mm
~przyciemnione kierunki
~stopka boczna Buzzetti
~aaa i podstawa...niebieskie diody w soczewkachGrin



~..::v-max: 95km/h::..

http://www.bikepics.com/members/daniez/


CZARTER jachtów!!! O terminy na ggWink info na http://kliver.pl/


img8.imageshack.us/img8/4179/57507966.jpg

img338.imageshack.us/img338/5809/userbar730224.gif

img18.imageshack.us/img18/9148/23vgqacc.gif
 
www.suzuki-katana.pl
EVOVIII
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2008 19:43
Awatar


Stały bywalec


Postów: 368
Data rejestracji: 02.04.07
Pomógł: 0


Status upomnienia:
warningwarningwarningwarning
Hehe, pamiętam to Zoox. Wtedy wjechaliśmy w siebie xDe.
 
Przeskocz do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Gleba w Katanie Tuning Optyczny 1 10-02-2015 21:15
Gleba Tuning Optyczny 4 10-06-2012 08:32
No i pierwsza awaria:/ Eksploatacja i naprawa 21 10-03-2008 21:59
Moja pierwsza prace z PhotShop Ogólne 12 07-02-2008 18:01
Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)Can't open file: 'fusion_forum_observer.MYI'. (errno: 145)
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Jaką wersje katany posiadasz?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

07/05/2023 22:25
Z sentymentu zaglądam co kilka lat, ale cóż tu więcej robić, niż powspominać Wink

09/04/2023 13:17
Szkoda, że te forum tak ucichło, a nowych użytkowników nie ma Sad

10/10/2021 09:42
Kolejne odwiedziny forum po długim czasie, wszystkie Katanki już po złomach czy co ? Grin Ja się za swoją chyba zabieram od nowa.

24/08/2021 12:17
Jak dawno mnie tu nie było xd

11/05/2021 21:02
taaak Smile

26/03/2021 16:02
Witam witam, uczęszcza ktoś tu jeszcze? Smile

22/09/2020 08:52
... dawno leży

22/09/2020 08:52
Też mi się zebrało na sentyment... Podziwiam Kamil, że dalej utrzymujesz domenę ;] W sumie trochę wiedzy o tych skuterkach tutaj jest, pytanie jak długo będą ludzie z tego korzystać, bo produkcja już

17/06/2020 12:24
A ja mam wciąż katane I śmigam nią do pracy.

17/05/2020 10:53
Pozdrawiam starą ekipe !! Kupiłem katane na dojazdy do pracy i zajrzałem tutaj z ciekawości. Byłem kiedyś moderatorem na tym forum Grin Rejestracja w 2007 roku Cool

Statystyki