Test wydechu Polini Super Race
Dodane przez Kamil dnia Wrzesień 23 2008 15:54:18
Parę słów p. Mielocha o tym wydechu: Lider w klasie Sport. Wydech Polini Super Race jest idealnym układem wydechowym zarówno do 50cc jak i 70cc. Robi ogromne wrażenie swoim czystym dwutaktowym dźwiękiem, doskonałym wręcz przyśpieszeniem i równomierną mocą. Następca Funky. Ten układ wydechowy może wzmocnić nasz skuter nawet o 4KM! Zdecydowanie najlepszy wydech w klasie Sport jeżeli chodzi o przyśpieszenie i równomierną moc. Króciec wydechu łączony jest z rurą sprężynami, jest to rozwiązanie spotykane w najlepszych tłumikach sportowych. Ten system mocowania zapobiega niepożądanym wibracjom.


Treść rozszerzona
Parę słów p. Mielocha o tym wydechu: Lider w klasie Sport. Wydech Polini Super Race jest idealnym układem wydechowym zarówno do 50cc jak i 70cc. Robi ogromne wrażenie swoim czystym dwutaktowym dźwiękiem, doskonałym wręcz przyśpieszeniem i równomierną mocą. Następca Funky. Ten układ wydechowy może wzmocnić nasz skuter nawet o 4KM! Zdecydowanie najlepszy wydech w klasie Sport jeżeli chodzi o przyśpieszenie i równomierną moc. Króciec wydechu łączony jest z rurą sprężynami, jest to rozwiązanie spotykane w najlepszych tłumikach sportowych. Ten system mocowania zapobiega niepożądanym wibracjom. Precyzyjne wykończenie, atrakcyjny wygląd, aluminiowa końcówka. Mniejsza waga niż w przypadku poprzednika - Polini Funky.
A teraz ja: Stałem się posiadaczem tego wydechu i jestem z niego bardzo zadowolony gdyż polepszył mi bardzo v-max, moc a także trochę przyśpieszenie.
Niektórzy pytają się ile da mi to a ile tam to jak założę np. wydech. A więc jak ten wydech zamontowałem do strasznie dobitych rolek MALOSSI 6g to v-max z 70km/h wzrósł tylko do 75 a gdy zmieniłem na nowiutkie RMS 4g to v-max wzrosły do 85km/h czyli uwzględniając rolki ten wydech mi dał 15km/h. Ten wydech jest przeznaczony do cylindrów klasy racing ale przy mojej seri też daje spoko osiągi. Skuter stał się bardziej zrywny i dynamiczny.
Dźwięk wydechu:
~wrzuta.pl: http://www.wrzuta.pl/film/e2flyxCgqJ/polini_super_race
~Speedyshare: http://www.speedyshare.com/241433280.html